(2vnt/lot), LC-ST Singlemode OS2 Optinio Pluošto Kabelio Patch Cord, Duplex, 1m iki 10m

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€7.45

Produkto aprašymas

Mes esame parduoti čia: 2vnt / pak

LC ST duplex Singlemode OS2

Pluošto klasė: OS2 Singlemode 9/125µ

Kabelio tipas: Duplex (2x šerdys + 2x LC jungtys + 2x ST jungtys)

Įterpties nuostoliai:

Grįžti nuostolių: > 50 dB

Lenkų tipas: PC

Kabelio spalva: Geltona

Kabelio striukė: LSZH, kabelio diametras 3.0 mm

Pakuotė: Linkway maišelis su aplinkosaugos ¾enklelis ir bandymo ataskaitos

Kabelio Ilgis: 1m ~ 10m

Mes garantuojame kokybę yra pagrindas, ant Telekomunikacijų Pirmos Klasės:

Pluošto kabelio mes naudojame iš pradžių nuo: Corning (JAV), YOFC (Kinija)

Pluoštas jungtis rėmelis mes naudojame kilęs iš Japonijos: Užsispyręs

Kabelio medžiagos yra LSZH vardinė acc. IEC 60332-3

Visos medžiagos yra atitinkantys RoHS & PASIEKTI

100% įterpties nuostoliai, grįžti praradimas bandymo ataskaitą, 3D trikdžių bandymas neprivalomas

  • Įrenginio Tipas: Pakuotė
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 3cm (7.87in x 5.91in x 1.18in)
  • Pakuotės Svoris: 0.22kg (0.49lb.)

  • Jungtis Vnt: 4
  • Pluošto Klasė: Singlemode OS2
  • Prekės Pavadinimas: SHUN SHENG
  • Kabelio Spalva: Geltona
  • Modelio Numeris: FCA-LCST-SMD
  • Produktų Statusas: Sandėlyje
  • kabelio tipas: Dvipusis
  • Kabelio ilgis: 1m, 2m, 3m, 4m, 5m, 6m, 7m, 8m, 9m, 10m
  • Pardavimo pakuotė: 2vnt/pak
  • Pakuotė: Taip
  • Tipas: Ilgiklis

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai

Geriausias