Buitiniai vandens distiliuotojui elektros nerūdijančio plieno vandens distiliuotojui namų ir dantų vandens distiliuotojui Odontologijos klinika, odontologas, medicinos

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€82.78

Produkto aprašymas

4 litrų Nešiojamų vandens distiliuotojui su CE/Table-top dantų klinika/Elektros Distiliuoto vandens aparatas/Vaiskiai Filtras Valytuvas

Produkto Aprašymas

VANDENS DISTILIUOTOJUI

Modelis Įtampa(V/Hz) Galia(W) Talpa(L) Pakuotės dydis (mm) bendras Svoris(KG) Diler 110V-240V/50Hz-60Hz 750 4 290×250×445 5

Atminkite: Išgrynintas vanduo nėra distiliuotas vanduo!

Autoklavas turi priimti distiliuotas vanduo kaip operacija terpėje.

Net Išgrynintas vanduo yra įvairių mineralų , ir gali sukelti pelisa masto po išgarinimo aukštoje temperatūroje, kurie, po tam tikro laiko , gali būti nesandarus, garo dėl netinkamo uždarymo. Ji taip pat gali sukelti užkimšti siauras vamzdžiai ir slėgio jutiklis, į gedimą, temperatūros jutiklis ir kiti gedimai. Kai pelisa masto patenka handpiece ir kitos priemonės, kurie yra tuščiaviduriai viduje arba turi angas, ji bus užkimšti siauri vamzdžiai ir kryptis, sumažinti sukimosi greitis handpiece, taip sumažinant savo gyvenimo trukmę. Todėl. naudojant distiliuotą vandenį yra būtina. Bet kadangi visi stomatologijos klinikų yra toli viena nuo kitos. Sunku juos pirkti distiliuotą vandenį Dabar GERTI sąlyga. Jūs turite patikimas šaltinis iš aukštos kokybės distiliuotas vanduo, kaip ilgai, kaip jūs įėjimo vamzdis, vandens! Nėra taip paprasta!

Pastabos

1. Nenaudokite pirmą distiliuoto vandens.

2. Laikyti blokas švarus. Prašome išvalyti distiliavimo puodo paprastai. Valymo būdas: Užpildyti distiliavimo puodo su baltu actu arba citrinų actas sušvelninti nuosėdų, purvo apie 3 valandas, tada įpilti acto, naudoti vandens iš čiaupo į švarų puodą, nuvalykite bako minkšta šluoste ar kempine.

3. Galiojimo pabaigos data distiliuoto vandens maistui(kaip nurodyta) ir naudojant sterilizacija yra 15days nuo tos dienos, distiliacijos.

4. Ne blokuoti išmetamųjų dujų išleidimo anga.

5. Į distiliuotą vandenį reikia saugoti valyti plastikinį konteinerį arba akinius.

6. Laikykite prietaisą sausoje, vėsioje ir vėdinamoje vietoje. Aplinkos temperatūra turėtų būti nuo -5°c iki 30°c temperatūroje.

7. Norėdami išvengti elektros smūgio, neardykite prietaiso. Naudoti vieneto pagal prisitaikyti įtampos.

Schema

Mes esame gamintojas, kuris gali padaryti didelių užsakymų daugiau konkurencinga kaina!!!!! BŪTI SAVO GERĄ TIEKĖJĄ!

Bazinė dėl specializuotų gamybos paskirstyti žmogiškuosius išteklius ir įrangą, naudoti pažangias informacijos valdymo sistemą, ir atsakyti į geriausią gamybos režimą, kad suprasti, geriausi efektyvumo ir mažiausia kaina, įsitikinkite, kad kiekvienas procesas yra tiksli teikti klientams aukštos kokybės produktus. Atsižvelgiant kokybės, kaip ji šerdis, siekti savo egzistavimą, reputaciją, prekės ženklas ir plėtros. Teikti aukštos kokybės produktus, puikus aptarnavimas, uždirbti iš klientų pasitenkinimą ir gerinti populiarumas ir reputacija yra išorės tikslus įmonės.

Kurti novatoriškus sprendimus, ginti gyvybę ir skatinti sveikatingumą

Pristatymo inovaciniai sprendimai

Gamtos Pagarba Gyvybei

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 9cm x 9cm x 9cm (3.54in x 3.54in x 3.54in)
  • Pakuotės Svoris: 10.0kg (22.05lb.)

  • Dydis: Manka Care
  • Modelio Numeris: Manka Priežiūra
  • Elemento Tipas: Tualetinių Reikmenų Rinkiniai
  • NET WT: Manka Priežiūra
  • Medžiaga: Manka Priežiūra

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai

Geriausias